Kontakt

PROVIA d.o.o.

Kranjska cesta 24
4202 Naklo
Slovenija

T: (+386) 08 205 64 26
T: (+386) 08 205 64 27
E: info@provia.si

 

Matjaž Brezavšček, univ.dipl.inž.grad.
Direktor, IZS G-1766, IZS P-0044
E: matjaz.brezavscek@provia.si
Sanda Mladenovič
Poslovni sekretar
E: sanda.mladenovic@provia.si
 

ODDELEK ZA PROMET

 

ODDELEK ZA HRUP

Rok Frantar, dipl.inž.grad. (UN)
Vodja oddelka
E: rok.frantar@provia.si
Luka Petrač, univ.dipl.inž.vod. in kom.inž.
Vodja oddelka, IZS G-2994
E: luka.petrac@provia.si
Simon Sitar, univ.dipl.inž.vod. in kom.inž.
Pooblaščeni inženir, IZS G-3322
E: simon.sitar@provia.si
Vida Uranič, univ.dipl.inž.vod. in kom.inž.
Pooblaščeni inženir, IZS G-2897
E: vida.uranic@provia.si
Boris Glumpak, grad.teh.
Projektant
E: boris.glumpak@provia.si
Sebastjan Kenda, inž.grad.
Projektant
E: sebastjan.kenda@provia.si
Suzana Pahor, grad.teh.
Projektant
E: suzana.pahor@provia.si
Peter Krupenko, dipl.inž.grad. (UN)
Projektant
E: peter.krupenko@provia.si
Gregor Svetina, mag.inž.grad.
Projektant
E: gregor.svetina@provia.si
Matej Boštjančič, dipl.inž.stroj.
Akustik
E: matej.bostjancic@provia.si

Provia d.o.o.

Kranjska cesta 24
4202 Naklo
Slovenija

08 205 64 26

08 205 64 27

info@provia.si

Kontakt >
Postopek razreševanja pritožb odjemalcev in drugih strank vam posredujemo na podlagi pisne zahteve.